Warsztaty charrette pt. „Plac Powstańców Warszawy – kolejny krok”

opublikowano: Poniedziałek, Grudzień 4, 2017 - 13:32, monika.warniewska

2-8 grudnia 2017 r. siedziba Biura Architektury i Planowania Przestrzennego przy ul. Marszałkowskiej 77/79

fot. Plac Powstańców Warszawy-plakat-konsultacje, autor: CKS UM.

W imieniu Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków i Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach projektowych charrette poświęconych wypracowaniu docelowej koncepcji zagospodarowania placu Powstańców Warszawy.

Warsztaty charrette pt. „Plac Powstańców Warszawy – kolejny krok” odbędą się w dniach 2-8 grudnia 2017 r. w siedzibie Biura Architektury i Planowania Przestrzennego przy ul. Marszałkowskiej 77/79.

Plac Powstańców Warszawy to ważna przestrzeń naszego miasta. Znajduje się on w granicach projektu planu miejscowego okolic tzw. Ściany Wschodniej, który jest w trakcie opracowywania. Miasto przygotowuje też koncepcję budowy parkingów podziemnych. Jeden z nich znajdzie się właśnie pod placem. Rozbudowę swojej siedziby rozważa Narodowy Bank Polski. Wkrótce otwarty zostanie hotel Prudential.

Udział w warsztatach jest otwarty i nie wymaga zapisów.

Szczegółowe informacje dostępne na :